• DRODZY RODZICE

Aby realizować nasze pomysły i naszą działalność, potrzebujemy Waszego wsparcia finansowego. Bez wpłat od Państwa nie będziemy w stanie zrealizować wszystkich zaplanowanych zadań. Jesteśmy świadomi jakie ograniczenia nakłada na nas obecna sytuacja, ale jednocześnie chcielibyśmy wspierać dzieci i ich zaangażowanie w wydarzenia organizowane przez szkołę.

Zawsze też jesteśmy otwarci na Państwa pomysły i sugestie - zachęcamy do kontaktu z nami poprzez e-mail, Librusa lub Wasze trójki klasowe.

Jeśli macie Państwo jakieś pytania, wątpliwości w kwestii wydatkowanych przez nas środków, prosimy o kontakt bezpośrednio z nami - udzielimy odpowiedzi, wyjaśnimy. Nasze działania są konsultowane z Państwem podczas naszych spotkań i zawsze realizowane w uzgodnieniu z Dyrekcją Szkoły.

CO ROBIMY JAKO RADA RODZICÓW

Działamy wspólnie aby nasza szkoła była jeszcze lepsza dla naszych dzieci! Wspieramy szkołę i nauczycieli w realizacji ich pomysłów, bo powstają one przecież dla naszych pociech, regularnie spotykamy się by aktywnie działać dla naszej szkolnej społeczności. Z funduszy zebranych od Państwa organizujemy i dofinansowujemy różnorodne wydarzenia szkolne oraz inicjatywy Samorządu Uczniowskiego.

SKŁAD PREZYDIUM RADY RODZICÓW 2023/2024

Przewodniczący – Agata Woś
      Pierwsza wiceprzewodnicząca – Sylwia Sobiecka

Druga wiceprzewodnicząca – Anita Broda
      Skarbnik – Anna Majek
      Sekretarz – Beata Komuda

KOMISJA REWIZYJNA:

Przewodnicząca - Cecylia Wałdykowska
      Sekretarz – Cecylia Wałdykowska

KONTAKT Z RADĄ RODZICÓW

radarodzicowsp3piastow@gmail.com

LIBRUS:
      Szkolna Rada Rodziców

Zachęcamy do wpłacania składek na konto Rady Rodziców:

W tytule przelewu należy wpisać: Imię i nazwisko dziecka, klasa

przekazania Radzie 1% podatku w rozliczeniu rocznym PIT:

KRS 0000124097 Stowarzyszenie „Możesz” na rzecz psychoprofilaktyki i rozwoju dzieci i młodzieży, ul. Warszawska 24, 05-820 Piastów, CEL SZCZEGÓŁOWY: SP3

Działalność Rady Rodziców można wspierać bezpłatnie podczas zakupów w ponad 1000 sklepów internetowych przez Fundację FaniMani.

Otrzymujemy od sklepów darowiznę (%) wartości składanych zamówień.

Sprawozdanie z działań RR 2022/2023

Zgłoszenie wydatków