• DRODZY RODZICE


   Aby realizować nasze pomysły i naszą działalność, potrzebujemy Waszego wsparcia finansowego. Bez wpłat od Państwa nie będziemy w stanie zrealizować wszystkich zaplanowanych zadań. Jesteśmy świadomi jakie ograniczenia nakłada na nas obecna sytuacja, ale jednocześnie chcielibyśmy wspierać dzieci i ich zaangażowanie w wydarzenia organizowane przez szkołę.


   Zawsze też jesteśmy otwarci na Państwa pomysły i sugestie - zachęcamy do kontaktu z nami poprzez e-mail, Librusa lub Wasze trójki klasowe.


   Jeśli macie Państwo jakieś pytania, wątpliwości w kwestii wydatkowanych przez nas środków, prosimy o kontakt bezpośrednio z nami - udzielimy odpowiedzi, wyjaśnimy. Nasze działania są konsultowane z Państwem podczas naszych spotkań i zawsze realizowane w uzgodnieniu z Dyrekcją Szkoły.   CO ROBIMY JAKO RADA RODZICÓW


   Działamy wspólnie aby nasza szkoła była jeszcze lepsza dla naszych dzieci! Wspieramy szkołę i nauczycieli w realizacji ich pomysłów, bo powstają one przecież dla naszych pociech, regularnie spotykamy się by aktywnie działać dla naszej szkolnej społeczności. Z funduszy zebranych od Państwa organizujemy i dofinansowujemy różnorodne wydarzenia szkolne oraz inicjatywy Samorządu Uczniowskiego.

   SKŁAD PREZYDIUM RADY RODZICÓW 2023/2024

   Przewodniczący – Agata Woś
   Pierwsza wiceprzewodnicząca – Sylwia Sobiecka

   Druga wiceprzewodnicząca – Anita Broda
   Skarbnik – Anna Majek
   Sekretarz – Beata Komuda

    

   KOMISJA REWIZYJNA:

   Przewodnicząca - Cecylia Wałdykowska
   Sekretarz – Cecylia Wałdykowska

    

   KONTAKT Z RADĄ RODZICÓW

   e-mail:
   radarodzicowsp3piastow@gmail.com

   LIBRUS:
   Szkolna Rada Rodziców

   Zachęcamy do wpłacania składek na konto Rady Rodziców:

   47 1240 6407 1111 0000 5097 6599

   W tytule przelewu należy wpisać: Imię i nazwisko dziecka, klasa

   oraz

   przekazania Radzie 1% podatku w rozliczeniu rocznym PIT:

   KRS 0000124097 Stowarzyszenie „Możesz” na rzecz psychoprofilaktyki i rozwoju dzieci i młodzieży, ul. Warszawska 24, 05-820 Piastów, CEL SZCZEGÓŁOWY: SP3

   Działalność Rady Rodziców można wspierać bezpłatnie podczas zakupów w ponad 1000 sklepów internetowych przez Fundację FaniMani.                                                                                

   Otrzymujemy od sklepów darowiznę (%) wartości składanych zamówień.

    

   Sprawozdanie z działań RR 2022/2023

   Zgłoszenie wydatków

   Deklaracja wpłat