Mazowiecki program przygotowania szkół

• „Mazowiecki program przygotowania szkół, nauczycieli i uczniów do nauczania zdalnego.

​​​​​​​

W szkole realizowany jest „Mazowiecki program przygotowania szkół, nauczycieli i uczniów do nauczania zdalnego”, którego celem jest podniesienie jakości nauczania w szkołach prowadzących kształcenie ogólne z terenu województwa mazowieckiego poprzez zakup niezbędnego sprzętu i oprogramowania wraz ze szkoleniami.

Placówka zostanie wyposażona w sprzęt i oprogramowanie wartości 120 tys. zł. Będą to:

• oprogramowanie do nauki gry w szachy
        • e-podręczniki do nauki języka angielskiego + egzemplarz dla nauczyciela,
        • oprogramowanie 3D – pakiet wszystkich przedmiotów,
        • 7 zestawów komputerowych marki Lenovo (Model monitora: ThinkVision T24d-10 + Lenovo USB Soundbar oraz model komputera stacjonarnego: ThinkCentre M70s Gen 3),
        •  10 laptopów marki Lenovo (Model: ThinkPad L15 Gen 4),
        •  dodatkowo 2 zestawy komputerowe oraz 2 laptopy
        • Drukarka monochromatyczna,
        • Urządzenie wielofunkcyjne,
        • projektor multimedialny

Projekt realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa X, Działanie 10.1, Poddziałanie 10.1.1.

​​​​​​​