• Andrzejki w klasie 7A

Klasa 7a w ostatni wtorek poznała swoją przyszłość za pomocą wróżb Andrzejkowych. Według przepowiedni wiele osób odniesie wielki sukces w sferze zawodowej, wiele w miłosnej ;-)

Wróżyliśmy sobie ze szpilek, za pomocą wosku, za pomocą karteczek, które wynurzają się z wody oraz za pomocą monety dwuzłotowej.

• Wróżby i zabawy Andrzejkowe

Zgodnie z tradycją 30 listopada uczniowie klasy 3a wraz z nauczycielkami urządzili w klasie zabawy i wróżby z okazji Andrzejek. Dzieci przygotowały stroje czarownic i czarodziejów. Wspólne wróżenie i zabawy w gronie klasowym przebiegały w miłej i wesołej atmosferze.

• SZKOŁA DO HYMNU

Nasza szkoła otrzymała podziękowania od MEiN za udział w akcji Szkoła do hymnu. W tegorocznej inicjatywie wzięło udział blisko 21 tys. przedszkoli, szkół i placówek oświatowych z kraju oraz ponad 260 placówek polonijnych z całego świata. Cieszymy się, że 10 listopada o godz. 11:11 mogliśmy uczestniczyć w tej akcji.

• Dzień Pluszowego Misia

25 listopada br. dzieci z klasy 1 B uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każdy uczeń przyszedł do szkoły ze swoim małym lub dużym przyjacielem - misiem. A każdy był piękny i wyjątkowy. Dzień rozpoczął się od przedstawienia przyniesionych pluszaków. Następnie uczniowie zapoznali się z historią święta, zaśpiewali piosenkę Pokochaj pluszowego misia oraz narysowali jego portret. Ten dzień był pełen uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy.

• Partnerzy

• {#1508} 1