• Aktywna tablica

      28.02.2023

      Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły zyskali dostęp do platformy  mTalent. Jest to seria programów efektywnie wspierająca proces terapii oraz rozwój uczniów. Zestawy interaktywnych ćwiczeń wspomagają  rozwój dzieci .Praca z tym programem to świetny bodziec do stymulacji  wielozadaniowej terapii dziecka.  Dzieci poprzez zabawę mogą doskonalić wiedzę i podnosić poziom swoich umiejętności.

     • Głosowanie - You Can Dance

      28.02.2023

      Szanowni Państwo ,
      uczniowie naszej szkoły wzięli udział w II edycji konkursu You Can Dance. Zachęcam do oddania głosu każdego dnia na naszą szkołę co zwiększy szanse na wygraną. W konkursie zwycięży 10 szkół, które do 5 marca zdobędą najwięcej głosów.
      Każdy z nas może głosować raz dziennie.
      Wybieramy województwo mazowieckie i wskazujemy naszą szkołę (oraz dwie inne), w kolejnym kroku wskazujemy naszą szkołę. Nie trzeba się logować ani podawać żadnych danych osobowych.
      Poniżej link do głosowania :
      https://liblink.pl/cUDwuhCkBr

     • Spotkanie z dietetykiem w świetlicy

      07.02.2023

      Zasady zdrowego odżywiania były tematem przewodnim spotkania dzieci uczęszczających do świetlicy szkolnej z dietetyczką- panią Kamilą Szczepaniak, które odbyło się w dniu 6 lutego. Nasi uczniowie dowiedzieli się, na czym polega praca dietetyka, zapoznali się z piramidą żywieniową oraz wymienili się spostrzeżeniami dotyczącymi ich sposobów odżywiania, w tym dobrych i złych nawyków. To była pouczająca lekcja i dobry początek pozytywnych zmian w udoskonalaniu swego zdrowego sposobu odżywiania. Ponieważ wszyscy mamy apetyt na zdrowie, to będziemy kontynuować omawianie tej tematyki. Nauczyciele świetlicy

     • Bezpieczni w Internecie

      03.02.2023

      W ubiegłym tygodniu uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej oraz grupy 0B uczestniczyli w zajęciach komputerowych poświęconych bezpieczeństwu dzieci w sieci. Zajęcia poprowadziła Pani mgr Magdalena Kulik, nauczyciel uczący informatyki w naszej szkole. Głównym celem zajęć prowadzonych przez Panią Magdalenę było uświadomienie dzieciom, że Internet może być miejscem przyjaznym i bezpiecznym. Nasi uczniowie poznali strony internetowe, które warto odwiedzić w sytuacjach zagrożenia w sieci: Sieciaki.pl oraz helpline.org.pl. Nauczyciele świetlicy