• Zabawy sztuką

• W bieżącym roku szkolnym 2022/2023 dzieci uczęszczające do świetlicy w Szkole Podstawowej nr 3 w Piastowie przystąpiły do Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego ,,Zabawa sztuką". Przewodnikami po świecie sztuk plastycznych będą Leo i Lisa. Pierwsze zadanie ,,TWAL", czyli malowanie linią/myślenie linią, już za nami. Oto wyniki naszej pracy.

Ogólnopolski projekt świetlicowy - ,,Zabawa sztuką" c.d. Monochromatyzm w sztuce to operowanie jedną barwą w różnych odcieniach. Przy pomocy farb i kredek dzieci ze świetlicy szkolnej namalowały prace wykorzystując tę technikę i stosując wybrane przez siebie kolory. Przedstawiamy te niezwykłe dzieła.

,, Świąteczna ozdoba" to kolejne zadanie wykonane przez dzieci świetlicowe w ramach ogólnopolskiego projektu ,,Zabawa sztuką". Uczniowie malując wielkanocne pisanki inspirowali się dziełami Picassa, Miró, Klee, Boccioniego, Dali. Oto powstałe świąteczne dekoracje .

Po więcej zdjęć zapraszamy do zakładki Galeria 1 i Galeria 2