• Pod koniec września 2023r. roku szkolnego odbyły się demokratyczne wybory do Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 3 w Piastowie.

Każdy z kandydatów przedstawił własną wizję nowatorskich pomysłów na kreowanie nowej, lepszej szkolnej rzeczywistości.

Po komisyjnym przeliczeniu głosów (194 ważne karty wyborcze) mieliśmy przyjemność mianować dwie osoby na stanowisko przewodniczącej, a także wiceprzewodniczącej .

Powołaliśmy do działania również sztab charyzmatycznych ekspertów i szkolnych doradców, których zadaniem będzie współtworzenie przestrzeni szkolnej oraz wsparcie przewodniczących SU.

Nasi szkolni reprezentanci:

PRZEWODNICZĄCA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Zuzanna Majek klasa 7b

PIERWSZA WICEPRZEWODNICZĄCA

Nikola Piotrowska klasa 7a

Członkowie szkolnego sztabu ekspertów i doradców Samorządu Uczniowskiego:

Julia Kowalska -Paszko klasa 6a
          Julia Pruszyńska klasa 6a
          Kalina Prudnikow klasa 6b
          Antonina Kurdziel klasa 6b
          Krzysztof Kopciński klasa 6b
          Wiktoria Piotrowska klasa 5c

Wszystkim kandydatom gratulujemy i z niecierpliwością czekamy na efekty Waszych działań!

Opiekunowie Samorządu Szkolnego

Magdalena Ługowska