15 czerwca 2026 roku w Szkole Podstawowej nr 5 w Piastowie odbyło się uroczyste podsumowanie II Gminnego Konkursu „Mam Talent” oraz wręczenie nagród laureatom. Nasi zdolni uczniowie odnieśli w konkursie wiele sukcesów, zdobywając czołowe miejsca i wyróżnienia w różnych kategoriach.
Podczas gali laureaci mieli okazję zaprezentować swoje talenty przed społecznością szkolną. Występy uczestników stały na bardzo wysokim poziomie artystycznym i spotkały się z dużym uznaniem publiczności. Szczególne wrażenie zrobiły prezentacje wokalne, muzyczne, taneczne oraz recytatorskie, które pokazały ogromne zaangażowanie i pasję młodych artystów.
Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i wyróżnionym. Jesteśmy dumni z ich osiągnięć oraz godnego reprezentowania naszej szkoły.
Nasi Laureaci:
Aleksandra Olszewska, kl. 2b – I miejsce, kategoria: piosenkarka
Barbara Jaszczycha, kl. 3b – I miejsce, kategoria: muzyczka
Nadia Wysokińska, kl. 2a – I miejsce, kategoria: tancerka/akrobatka/gimnastyczka
Michał Wiśnicki, kl. 2b – I miejsce, kategoria: recytator
Natan Słomczyński – II miejsce, kategoria: recytator
Marcelina Bujalska, kl. 3b – I miejsce, kategoria: pisarka
Wojciech Jasiński, kl. 3b – wyróżnienie, kategoria: twórca techniczno-plastyczny
Alicja Majek, kl. 4a – wyróżnienie, kategoria: piosenkarka
Maria Olszewska, kl. 5a – wyróżnienie, kategoria: piosenkarka
Zofia Gaweł, kl. 8a – I miejsce, kategoria: tancerka/akrobatka/gimnastyczka
Wiktoria Piotrowska, kl. 7a – wyróżnienie, kategoria: tancerka/akrobatka/gimnastyczka
Weronika Dobrowolska, kl. 8b – wyróżnienie, kategoria: tancerka/akrobatka/gimnastyczka
Bartłomiej Kasprzyk, kl. 7a – II miejsce, kategoria: muzyk
Barbara Bedyńska, kl. 7a – wyróżnienie, kategoria: muzyczka
Kacper Szuplewski, kl. 7a – II miejsce, kategoria: pisarz
Dorota Paziewska, kl. 7a – III miejsce, kategoria: pisarka
Anna Radzilevych, kl. 7a – I miejsce, kategoria: twórczyni techniczno-plastyczna
Zlata Romanenko, kl. 4a – wyróżnienie, kategoria: twórczyni techniczno-plastyczna
Składamy również podziękowania organizatorom konkursu za zaproszenie i możliwość udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Dziękujemy za miłe przyjęcie, życzliwą atmosferę oraz bardzo dobrą organizację konkursu i uroczystości wręczenia nagród.
Życzymy wszystkim uczestnikom dalszego rozwijania swoich pasji i kolejnych sukcesów!
Tomasz Lenkowski
koordynator konkursu