• Kolorowo i bajkowo w SP3 na wesoło :)

      22.02.2022

      21 lutego w naszej szkole odbył się bal karnawałowy.Karnawał to wyjątkowy i jedyny okres w roku na który przypada czas wspaniałych, szalonych zimowych balów i zabaw. Taki bal przebierańców jest atrakcyjną i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki, dostarcza najmłodszym wielu pozytywnych przeżyć, szczerej radości i ogromnego zadowolenia. Oto miłe wspomnienia :)

     • WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE, JAK CO ROKU W KARNAWALE!

      22.02.2022

       

      Czas Karnawału zobowiązuje również uczniów klasy 2C do szalonej zabawy!!!

      Bal Karnawałowy to niezwykłe wydarzenie wyczekiwane przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, ponieważ dostarcza im wielu przeżyć i radości.

      Tego dnia już od samego rana w szkole pojawiały się kolorowe postaci. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek lub zwierzątka. W szkole spotkać można było również księżniczki, czarownice, policjantów, superbohaterów... nie sposób nawet zliczyć i wymienić wszystkich.

      Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoją panią Kasią w zabawach prowadzonych przez pana Włodka. Na sali podczas pląsów było niezwykle  kolorowo, wszystkim dopisywały humory, uśmiech nie znikał z twarzy, nawet  mimo chwilowego zmęczenia. Muzyka porywała wszystkich do tańca, a przerwy od szaleństwa na parkiecie umilały nam konkursy.

      Bal Karnawałowy to miły akcent w czasie zimowych dni. Pozwolił nam wszystkim spędzić czas w miłej i radosnej atmosferze!

      Dziękujemy dzieciom i ich Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów.

       Kolejny Bal Karnawałowy już za rok!!!